vinç Kiralama

iletişim

Serhat, Süleyman Şah Cad. No:43, 06378 İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Yenimahalle/Ankara

anasayfamız

Vinç Kiralama

Vinç kiralamak ve kullanmak işlemi karmaşık sistem yapılarıyla ifade edilir. Çünkü kule vinç, sepetli vinç veya platform vinç kiralamaya göre değişiklik gösterir. Dilerseniz bu karmaşık sistem yapılarını hep beraber inceleyelim. Öncelikle yapacağınız işin tanımını bulmanız, bununla beraber yapmak istediğiniz iş için uygun vinç kiralama kategorisini belirlemeniz, uygulama yapacağınız iş için uygun marka modelli vinç kiralamanızı seçmeniz gerekmektedir. Ankara’ da vinç kiralamayı araştırmanız, farklı sitelerdeki yorumlara bakmanız doğru panelleri kullandığından emin olmanız, sosyal medya ile uyumunu gözden geçirmeniz İnternette aratılan sayfalardaki uyumuna bakmanız gerekmektedir. Düzgün, güvenilir bir Ankara vinç kiralama  firmasıysa yukarıda yazılan tüm özellikleri taşıması gerekmektedir.

Vinç, büyük işçilik ve zaman gerektirecek eylemlerin daha kısa zamanda fazla insan gücü kullanmadan yapılması için tasarlanmış özel makinelerin birleşmesiyle oluşan bir araçtır. Vinç ile daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle sayfamıza buradan ulaşın. İnternet bağlantılarıyla Facebook adresimizden Instagram adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kule Vinç Kiralama

Ağır malzemelerin taşınması, yüklenmesi gibi işlemlerde kule vinç tercih edilmektedir. Hatta daha farklı işlem yapılarında da bu kule kiralık vinç kullanılmaktadır. Bu nedenle yapacağınız iş tanımını bulmanız gerekmektedir. Yapacağınız iş örneğin bir malzemeyi bir yerden başka bir yere götürmek olsun. Vinç kiralama Ankara’da ise işin tanımı söyle tasarlanır. Götürmek isteyeceğiniz malzemenizin ağırlığı ortalama olarak hesaplanır. Götürmek isteyeceğiniz ağır malzemenizin ne kadar uzaklığa taşıyacağınız belirlenir ve rampa olmayan düz bir zeminde malzemenize zarar vermeyecek şekilde taşınması sağlanmalıdır. Tabi kule vinç kiralama için bu durum farklılık gösterir çünkü kule vinç kurmalı yapıdır. Hatta 30tondan başlayıp 100tona kadar ağır malzeme taşımaya entegre bir yapıya sahiptir.

Sepetli Vinç Kiralama

Değişen ve sürekli ileriye doğru giden teknolojide farklı araçlar çıkmış ve sürekli kendilerini yenilemişlerdir. Bunlardan biride sepetli vinç ve sepetli vinç kiralama işlemidir. Teknoloji vinç alanında yeni kategorileri doğurmuş ve seçim şansımızı arttırmıştır. Ankara’da mobil ve teleskopik vinç, kamyonlu vinç vb. birçok vinç modeli çıkmıştır. Burada asıl önemli olan taşıyacağınız malzemeyi belirlemeniz ve taşıyacağınız malzemenin ağırlığı hesapladıktan sonra malzemenizi kaç metre yüksekliğe kaldıracağınıza ve indireceğinize kara verip buna uygun vinç seçimi yapmanız gerektiğidir. Ankara’da kiralık vinç firmaları işinize hangi vinç uygunsa ona göre seçim yapma şansı tanımalıdır.(Örn,20 Metrelik Sepetli Vinç gibi…)

Platform Kiralama

Kimi vinçler kısa mesafelerde diğer vinçlerle aynı özellik ve performanslara sahiptir. Fakat uzun mesafelerde aynı performanslara sahip olmuyor işte burada devreye platform kiralama devreye giriyor. Platform kiralama ile rahat bir işlem yapabiliyorsunuz. Diğer vinçten istediğiniz performansı alamıyorsunuz. Çünkü Ankara vinç  şirketlerinde de vinç sabitlerken de bu durum çeşitli sıkıntıların doğmasına olanak sağlıyor. Vinç sabitlerken vincin ayak hizasının ayak(tekerlek) momentumuna uyumlu olan marka modeli seçimi yapmanız vinçten uzayan (Bom)un sizin istediğiniz uzunluklara erişebiliyor mu gibi soruları sormanız gerekiyor. Güvenlik ve teknoloji açısından el ile mi yoksa uzaktan kumanda ile mi kontrol ediliyor. Bunlar marka ve model seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında yer alıyor. Sepetli platform vinçlerde ise bu durum çok kolay oluyor.