Ulus Kiralık Vinç

iletişim

Serhat, Süleyman Şah Cad. No:43, 06378 İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Yenimahalle/Ankara

anasayfamız

Sepetli Vinç Nedir?

Vinç, büyük işçilik ve zaman gerektirecek eylemlerin daha kısa zamanda fazla insan gücü kullanmadan yapılması için tasarlanmış özel makinelerin birleşmesiyle oluşan bir araçtır. Vinç ile daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sepetli vinçler ağır vasıta tekerlekli ve donanımlı araçların üstlerine mühendislerin yoğun uğraş ve çalışmasıyla düzgün güvenli bir şekilde eklenmiş sepetin etkin ve güvenli kullanım ve amaçlara uygun bir şekilde tasarlanmış farklı alanlardaki (iş makinesi vb.) yönetimidir. Tekerlekli ağır vasıta araçlarına montelenmiş bu sepet, bom yardımıyla çeşitli yerlerde kullanıma rahat bir olanak sağlar. Bu bomun uzunluğu kullanılan alanlara göre değişiklik gösterse de genelde iş makinalarına eklenen bomun uzunluğu ortalama olarak 25 metre ile 70-75 metre arasında değişiklik göstermektedir. Bu sepetli vinçlerdeki bomun değişiklik göstermesinin ana nedeni güvenliktir. Yani bu sepetli vinçler güvenli ortam ve uzaklığa çekilerek insan hayatını tehlikeye atmayacak şekilde işlem yapma havuzunu çeşitlendirmek için tasarlanmıştır. Bomun yüksekliği bilirkişi tarafından mekanizma koluyla ayarlanarak hizmet noktasındaki işler rahatlıkla giderilebilir.

Sepetli vinçlerin tercih edilme nedenleri insan gücünün karşılayamadığı yüksek, uzun ve ulaşılması çaba gerektiren binalara erişimi kolaylaştırmak ve verilecek hizmeti rahat bir şekilde yerine getirmekle kalmayıp var olan işin daha hızlı bir şekilde bitmesine olanak sağlamak içindir siz de bu deneyimde bize katılın!

Sepetli vinçler sadece yüksek binalara erişimle kalmayıp nakliye, taşıma, yükleme, uzun binalarda montajlama şeklinde de kullanmak için bizi arayın!

Sosyal medya platformuyla da biz takip edebilir görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

Şehir içi, illerde ve sokaklarda diğer ağır iş makinaları gibi kullanılması zor değil aksine semtlerde ve sokak aralarında kullanımı kolay, rahat ve güvenlikli bir sürüş yapısına sahip olan sepetli vinci sizde kolaylıkla kiralayın!

Sepetli vinç kullanımı nasıl yapılmaktadır biraz da ondan bahsedelim. Sepetli vinç aracının arkasında operatörün kolaylıkla kullanımını yapabileceği bir mekanizma ve platform yer alır. Bu mekanizma ile işlem rahatlıkla gerçekleştirilir peki mekanizmanın arıza durumda ne olur. Bu durumda ise her türlü tedbir ve güvenlik önlemi alınmış olup mobil bir iletişim koluyla operatör bomun askıda duran malzemesini güvenli bir yol ile kontrol altına alarak işlemine devam edebilir.